KONST / Litografier / Färglitografi 11543235
nr 1154 3235
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, 75x53
Kondition: osignerad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:43:00
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström